O MNIE / KONTAKT


Na imię mam Monika i włosami interesuję się od zawsze. Mam na ich punkcie obsesję do tego stopnia, że nie lubię jak ktoś poza mną je dotyka ;) Mają bardzo dużą tendencje do przetłuszczania więc kiedy ktoś je dotknie od razu wydaje mi się, że są brudne... Taka moja "mała" obsesja.
Od zawsze zapuszczam włosy, jednak bez jakiś spektakularnych skutków... 1 cm na miesiąc to jest takie maksimum. Kiedyś się z tego cieszyłam (bardzo dawno), bo grzywki nie trzeba podcinać, bo odrosty po farbowaniu mniejsze, bo włosy na nogach mniej rosną... Jednak marząc o długości włosów do talii, uchowanie ich bez podcinania jest niemożliwe... Podcinając regularnie końcówki, dochodziło do tego, że były one z czasem krótsze bo nie nadążały rosnąć :( 

Skąd się wziął pomysł na bloga?
Początkowo miał to być blog jedynie poświęcony włosom, jednakże moje zainteresowanie kosmetykami cały czas rośnie i chcę się z Wami dzielić każdą nowinką i opinią. Także powoli rozszerzam zakres bloga!___________________________________________Masz pytania? Propozycje? Sugestie? 
PISZ! pani.blondynka@gmail.com

Znajdź mnie także na INSTAGRAMie! -> KLIK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że jesteś i razem ze mną tworzysz to miejsce.
Jeśli zaobserwowałeś mnie, daj znać, na 100% również Ciebie zaobserwuje!
Jeśli tylko chcesz, to zostaw swój link, jednak i bez niego trafię do Ciebie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...